Рубрики

Май 2010
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр   Июн »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
 • Дизайн і інтер'єр вашої квартири Комментарии к записи Чохли, полушки, покривала — атрибути затишку отключены

  Кілька сторіч назад побут середньовічної Європи був аскетичен і суворий, навіть знаті в її кам’яних замках було незатишно й холодно. Людей рятувало те, що вони не знали, наскільки комфортн і зручної може бути життя, варто тільки прикрасити й «утеплити» будинок тканинами.

  Continue reading »

  Tags: , , ,

 • Дизайн і інтер'єр вашої квартири Комментарии к записи Годинник — необхідна й декоративна річ отключены

  Можливо, колись люди жили без подання про швидкоплинність часу. Але безтурботність скінчилася, коли хтось винайшов годинний механізм. Кому ми повинні бути вдячні за вічний поспіх і пожену за часом, що вислизає, — точно невідомо. По одній легенді — це були всюдисущі китайці, по іншійій — їх випередили араби, які вперше й привезли годинники в Європу. Відповідно до легенди арабський халіф подарував їхньому Карлу Великому, але той подарунок не оцінив, і Європа ще якийсь час прожила в щасливому невіданні, «не спостерігаючи» годин і хвилин.

  Continue reading »

  Tags: , , ,

 • Дизайн і інтер'єр вашої квартири Комментарии к записи Тендітна добірність скла отключены

  У сучасних інтер’єрах стекло використається усе більш широко. З нього роблять дверні вставки й двері цілком, стільниці й полки, вітражі й дзеркала, прозорі сходи й ванни-акваріуми. Реалізуючи свої самі сміливі фантазії, людина вже створила зі скла піл, під яким літають птаха, доми-кристали, дзеркальні хмарочоси й палаци, схожі на гігантські парники. Не говорячи вже про скляні «дріб’язки побуту»: мудрих плафонах світильників, посуду й декоративним аксесуарам. Прозоре й матове, пластичне або блискуче гострих граней, скло використається в будинку в різних проявах — виробу з нього одночасно й функціональні й гарні. Звичайно, можна уявити собі будинок без скляних деталей (за винятком вікон), але це буде досить нудний будинок.

  Continue reading »

  Tags: , , ,

 • Дизайн і інтер'єр вашої квартири Комментарии к записи Блискаючі грані кришталю отключены

  Пройшло час, коли виробу із кришталю були більше, ніж просто предметами побуту, а «вітрини», заповнені ними — неодмінним атрибутом будь-якої квартири. У той час кількість і розмаїтість кришталю в будинку свідчило про соціальний статус хазяїв. Період «розвиненого соціалізму» пішов в історію й, виявилося, що кришталеві речі — це просто дуже гарний посуд, що робить парадним заходом будь-яке застілля. Світильники й люстри із кришталю тепер не демонструють навколишні зв’язки й статок власника, а просто прикрашають вітальні блискаючими переливами світла.

  Continue reading »

  Tags: , , ,

 • Дизайн і інтер'єр вашої квартири Комментарии к записи Міражі із дзеркал отключены

  Дзеркала існують із середини XIII століття. Саме в цей час за кустарною технологією їх уперше стали робити в Голландії й Фландрії. А через двісті років прославився своїми склодувними майстернями знаменитий зараз острів Мурано під Венецією.

  Вартість перших дзеркал і більших поверхонь скла була дуже висока. Досить сказати, що вона була порівнянна з вартістю середнього розміру маєтку або, для порівняння, дзеркало коштувало у два рази дорожче, ніж мальовниче полотно того ж розміру найвідоміших художників того часу.

  Continue reading »

  Tags: , , , ,

 • Дизайн і інтер'єр вашої квартири Комментарии к записи Скляні інтер’єри отключены

  Стік як будівельний матеріал уперше запропонували використати конструктивісти на початку минулого століття. Захоплені ідеєю створення житла нового покоління для людей майбутнього, вони проектували будівлі, схожі своїми силуетами на океанські лайнери, що пливуть у щасливе майбутнє. Це супроводжувалося впровадженням у будівництво нових конструкцій і матеріалів: монолітного бетону, металевого каркаса, зборень бетонних конструкцій і більших поверхонь скла. Іноді комунікації, виведені назовні цього «прозорого» дому-гіганта красилися в яскраві кольори для додання їм декоративних функцій.

  Continue reading »

  Tags: , , , , , ,

 • Дизайн і інтер'єр вашої квартири Комментарии к записи Ювелірні вироби в інтер’єрі отключены

  Прагнення прикрасити себе, улюбленого, усілякими дорогими дрібничками властиво людині від стародавності до наших днів. Спочатку цінностями вважалися намиста із зубів кровожерливих хижаків і тільки багато пізніше люди оцінили дорогоцінні метали, більше придатні для цих цілей. Перші ювелірні майстерні з’явилися в древньому Єгипті. Єгиптяни й стали першими використати дорогоцінні метали й напівкоштовні камені в обробці меблів. Підлокітники й спинки крісел прикрашалися золотими накладками з бірюзою й перламутром, ніжки меблів у вигляді пазуристих левиних лабетів теж іноді золотилися. Звичайно, така розкіш доступна була лише фараонам і багатій знаті, але початок був покладений.

  Continue reading »

  Tags: , , , ,

 • Дизайн і інтер'єр вашої квартири Комментарии к записи Ширма — витончена й рідка гостя отключены

  Вам не здається, що назва цього предмета меблів — ширма — нагадує жіноче ім’я? І справді, у добірності, крихкості й деякій загадковості, як правило, властивим жінкам, ширмі не відмовиш. Мало того, по своєму функціональному призначенню вона приховує більше, ніж демонструє — і це теж чисто жіноча риса характеру.

  Continue reading »

  Tags: ,

 • Дизайн і інтер'єр вашої квартири Комментарии к записи Східні деталі в декорі отключены

  Під час перших морських експедицій Європа вперше познайомилася з дивовижними товарами з Китаю і Японії. З тих пор у європейських будинках з’явилися порцеляна й шовк, інкрустовані перламутром скриньки й ширми, вручну розписана меблі. А із захопленням європейців східною культурою й філософією, інтер’єри квартир у європейських містах стали свідомо оформляти з використанням традиційних для Далекого Сходу стилів.

  Continue reading »

  Tags: , ,

 • Дизайн і інтер'єр вашої квартири Комментарии к записи Сучасні «Світлові об’єкти» отключены

  Ми так звикли до світла в будинку, що сприймаємо його як неодмінну частину домашньої обстановки, а точніше, майже не зауважуємо доти, поки не відбудеться його аварійне відключення. І тоді не те, щоб відчути домашній комфорт — але й рухати^-те буде важко.

  Continue reading »

  Tags: , , ,

« Previous Entries   

Recent Comments

 • Достоинства: Цена, режим зачистк...
 • Татьяна Ивановна,спасибо Вам огр...
 • Представьте такую картину. Поссо...
 • Миллион человек умерло от гонкон...
 • Бесплатные объявления – это mirprod...