Рубрики

Апрель 2010
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар   Май »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
 • Дизайн і інтер'єр вашої квартири Комментарии к записи Ванна — краса й порядок отключены

  Мабуть, важко знайти людину, що не любить розслабитися в теплій або гарячої — «по смаку» — пінній ванні, прийняти прохолодний душ після жаркого літнього робочого дня або підбадьоритися під ним ранком. А вуж у вогкий зимовий день зігріти тіло й душу в ароматній гарячій ванні не відмовиться ніхто.

  Continue reading »

  Tags: , , , ,

 • Дизайн і інтер'єр вашої квартири Комментарии к записи Дитяча для дошколят отключены

  Здається, ще зовсім недавно ваше маля вміщалося в колясці й манежі, займаючи частину вашої спальні й весь ваш вільний і невільний час. І от уже наступив час, коли він майже перетворився в самостійну людину. Тепер йому вже не потрібно ваша постійна увага, вона здатний сам себе зайняти й, більше того, ваше втручання в його ігри може йому вже не подобатися. Це значить, що наступив момент, коли маленькій людині потрібна власна кімната.

  Continue reading »

  Tags: , , , ,

 • Дизайн і інтер'єр вашої квартири Комментарии к записи Інтер’єр для самих маленьких отключены

  Що може бути радісніше появи в родині бажаної дитини? Ця найважливіша подія вимагає певної попередньої підготовки кімнати або тієї її частини, де планується жити новому й на найближчі роки головному члену родини.

  Отже, який повинна бути дитяча для самих маленьких? Насамперед, помітимо, що, вибираючи меблі для маленьких дітей, треба пам’ятати, що вона може не тільки розвивати дитини, але й, розкладаючись, рости разом з ним.

  Continue reading »

  Tags: , ,

 • Дизайн і інтер'єр вашої квартири Комментарии к записи Кабінети на будь-який смак отключены

  Пройшло той час, коли наявність кабінету у квартирі визначалося високим соціальним статусом власника. У дореволюційний час кабінети мали лише ті, кому вони були необхідні для роботи, а також люди з певним статком, не обмежуючі себе в житлової площі. Однак і тоді кабінет не був дивовижною рідкістю.

  Continue reading »

  Tags: , , , ,

 • Питательные растворы Комментарии к записи ПИТАТЕЛЬНЫЕ РАСТВОРЫ отключены

  Растворы для питания гидропонных культур сегодня можно приобрести без труда. Бесчисленные опыты с питательными растворами позволили настолько хорошо выяснить потребности известных культурных растений, что мы теперь можем составлять рецепты питательных растворов. Периодическое возобновление раствора, регулярное его контролирование и пополнение убыли отдельных компонентов позволит обеспечить полноценное питание вашим питомцам.

  Continue reading »

  Tags: , ,

 • Дизайн і інтер'єр вашої квартири Комментарии к записи Чи коштує «наряджати» спальню? отключены

  З погляду лікарів — довго ніжитися в ліжку по ранках шкідливо. Але найчастіше людям це й не вдається: доводиться поспішати на роботу. Отож і виходить: прокинувся, устав, забрав постіль, одягся й закрив двері в спальню до вечора. Увечері все у зворотному порядку, але вже під вагою денних турбот і утоми.

  Continue reading »

  Tags: , , , , ,

 • Дизайн і інтер'єр вашої квартири Комментарии к записи Як облаштувати вітальню отключены

  Сьогодні існує кілька варіантів облаштованості віталень, придуманих закордонними дизайнерами. Вони безсумнівно зацікавлять власників невеликих квартир, тому що вдало сполучають у собі різні зони. Варто звернути увагу на використані прийоми зонирования й економії простору, які відчутно допомагають в облаштованості невеликих кімнат зі сполученими функціями.

  Continue reading »

  Tags: , , , , , , ,

 • Дизайн і інтер'єр вашої квартири Комментарии к записи Посуд, з якої не їдять отключены

  Звичай декорувати будинок посудом іде коріннями в давню давнину. Причому в різних культурах, як на Заході, так і на Сході, він був однаково популярний. Наприклад, у Китаєві посуду, її малюнку, розміщенню в будинку й церемонії подачі на стіл приділялася дуже важлива роль. А в кухнях і їдальнях Провансу, будинках Голландії й англійських котеджів спеціально підібраний посуд зберігався на начіпних полках і в засклених шафах, щоправда, називалися вони по-різному. Так у Франції спеціальні посудні шафи називалися дрессуары, а в Росії — буфети й гірки.

  Continue reading »

  Tags: , , ,

 • Агротехника выращивания растенй Комментарии к записи СУБСТРАТЫ И НАПОЛНИТЕЛИ отключены

  Каким требованиям должен отвечать материал, используемый в качестве субстрата? Это должно быть вещество со следующими свойствами:

  а) с довольно крупными частицами, которые не высыпались бы между рейками обрешетки или между ячейками сетки;

  б) способные поглощать и удерживать большое количество воды, чтобы не требовалось ежедневно увлажнять его питательным раствором;

  в) устойчивое против разложения и неспособное загнивать;

  г) химически нейтральное, то есть такое, которое не выделяет никаких продуктов, способных повредить растениям, и ни в какой другой мере не влияет на питательный раствор.

  Какие же материалы отвечают этим требованиям и какие из них мы можем использовать? Уже само название «стенка из мха» указывает, что для наших целей можно использовать самый обыкновенный лесной мох. Правда, его не всегда легко достать, и иногда он может оказаться очень дорогим, особенно в тех случаях, когда его пытаются собрать в заповедниках. Водоудерживающая способность этого мха также оставляет желать лучшего. Мох торфяных болот, или сфагновый мох, напротив, является идеальным материалом, но его крайне трудно достать. Поэтому не приходится удивляться, что у многих любителей-цветоводов «стенки из мха» переименованы в цветущие «торфяные стенки».

  Торф, оправдавший себя в садоводстве и овощеводстве уже много десятилетий назад, довольно хорошо подходит для наших вертикальных цветочных гряд в качестве наполнителя (субстрата). Многочисленные испытания показали, что смесь торфяной крошки и грубоволокнистого торфа, используемого в качестве подстилки в стойлах, в пропорции 1:1 обладает наилучшими свойствами. Водоудерживающая способность этой смеси исключительно велика: она может поглощать количество воды или питательного раствора в 8 и даже 10 раз больше по весу. Continue reading »

  Tags: , , ,

 • Дизайн і інтер'єр вашої квартири Комментарии к записи Свято на тлі дощу отключены

  Пролетіло літо, закінчився дачний сезон, а з ним і пора відпусток. Всі наші знайомі й друзі повертаються до робочих буднів, до міської суєти. Атмосферу доповнює дрібний осінній дощичок, ранковий туман і жовтіючі з кожним днем листи. Але не варто віддаватися природної для цієї «сумовитої пори» осіннього суму. Адже осінь — це й час частих дружніх застіль, обміну новими враженнями від поїздок, нових зустрічей, знайомств і веселих, незважаючи на погоду, свят.

  Continue reading »

  Tags: , , ,

« Previous Entries   

Recent Comments

 • Достоинства: Цена, режим зачистк...
 • Татьяна Ивановна,спасибо Вам огр...
 • Представьте такую картину. Поссо...
 • Миллион человек умерло от гонкон...
 • Бесплатные объявления – это mirprod...