Рубрики

Март 2010
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев   Апр »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
 • Підлога Комментарии к записи Підлоги із древесноволокнистых плит отключены

  У житлових будівлях улаштовують підлоги із древесноволокнистых надтвердих плит марки СТ-500. Таке покриття безшумно при ходьбі, легко миється, стійко на стирання, не порошиться, має гарний зовнішній вигляд. Схема підлог з надтвердих древесноволокнистых плит показана на мал. 37.

  Continue reading »

  Tags: ,

 • Агротехника выращивания растенй Комментарии к записи Пеларгонии отключены

  Из множества видов пеларгоний можно подобрать такие, цветение которых не прекращалось бы круглый год. На протяжении всего периода выращивания растения обильно поливают, а теплицу притеняют. Растения пеларгонии нуждаются в хорошей вентиляции. После цветения пеларгонию обрезают, оставляют в горшках.

  Tags: ,

 • Підлога Комментарии к записи Інші види покриттів. Підлоги із древесностружечных плит отключены

  Підлога із древесностружечных плит настилають звичайно в сухих приміщеннях по дерев’яним антисептированным лагах, які укладають із кроком 400 мм.

  До початку робіт залежно від розмірів приміщення визначають довжину й ширину. Ширина плит повинна бути кратній величині кроку лаг, тобто  400, з необхідним припуском на вирівнювання крайок. Тому що крайки плит менш водостійкі, чим сама плита, їх варто обпилювати по ширині на 100-150 мм.

  Continue reading »

  Tags: ,

 • Підлога Комментарии к записи Ворсолин отключены

  Ворсолин БП (беспетлевой) являє собою покриття на основі синтетичного волокна. Випускається в рулонах довжиною не менш 12 м, шириною 1,5 м. Зберігають рулони у вертикальному положенні в один ряд по висоті. Температура повітря при розпакуванні повинна бути не нижче 15 °C (не раніше чим через 12 ч послу переносу в тепле приміщення).

  Continue reading »

  Tags: ,

 • Агротехника выращивания растенй Комментарии к записи Фуксии отключены

  Висячие виды фуксий, такие, как фуксия трехлистная и ее разновидности, высаживают для декоративного оформления в подвесные корзинки. Размножают их черенками, срезанными в апреле: укореняют и высаживают в 8-сантиметровые горшки, наполненные почвенной смесью, а затем пересаживают в 12–15-сантиметровые горшки, в которых они будут цвести. Весной и летом фуксии требуют хорошей вентиляции, а в жаркую погоду их ежедневно увлажняют. Летом фуксию защищают от прямого солнечного света, перемещая растение в тень, создаваемую другими культурами. Continue reading »

  Tags: ,

 • Підлога Комментарии к записи М’які покриття для підлоги. Синтетичні килими отключены

  Килими являють собою ворсовий матеріал із синтетичних волокон з тихорєцькою або губчатою підосновою, що володіє низьким коефіцієнтом теплоусвояемости. Килими м’які, безшумні при ходьбі по них, не утворять пилу, стійки до стирання.

  У килимів з тихорєцькою підосновою висота ворсу 4-10 мм, з губчатої – 1–4 мм. Килими випускаються вітчизняною промисловістю у вигляді рулонного матеріалу шириною 0,9–1,1 і 2,7–3 м, довжиною 50 м. До настилання килимів у приміщеннях повинні бути повністю закінчені всі опоряджувальні роботи.

  Continue reading »

  Tags:

 • Підлога Комментарии к записи Лінолеум на теплозвукоизолирующей підоснові отключены

  Підстава під підлоги з поливинилхлоридного лінолеуму на теплозвукоизолирующей підоснові повинне бути рівним, сухим, міцним, очищеним від сміття й пилу. Вологість його не повинна перевищувати 5 %, щоб волокниста підоснова покладеного лінолеуму не убирала вологу й не піддавалася загниванню. Придатність підстави для настилання лінолеуму визначають по відсутності слідів вологи на шматку скла (розміром 300 х 300 мм), що пролежав двоє доби на поверхні підстави. Лінолеум укладають у вигляді килимів і полотнищами.

  Continue reading »

  Tags: ,

 • Агротехника выращивания растенй Комментарии к записи Азалии отключены

  Как и камелии, азалии не переносят извести, из-за чего для них используют почвенную смесь на основе торфа. Вы можете сами приготовить смесь из равных объемных частей листового перегноя, волокнистого или мохового торфа и крупного песка с добавкой сбалансированного медленно разлагающегося удобрения. Посадка их проводится так же, как и у камелий, но есть некоторые особенности ухода. Когда азалии отцветут, увядшие цветки удаляют и растения пересаживают в горшки большего размера. При этом по периметру корневого кома слегка расправляют корни, убирая некоторое количество старой почвенной смеси, и помещают растение в свежий субстрат. Эту операцию проводят осторожно, аккуратно уплотняя субстрат вокруг корней. Continue reading »

  Tags: ,

 • Підлога Комментарии к записи Наклеювання лінолеуму отключены

  Температура повітря в приміщенні при наклеюванні лінолеуму повинна бути не нижче 15 °C, вологість підстав – не більше 5 %.

  Линолеумы на тихорєцькій підоснові (поливинилхлоридный і алкидный) наклеюють на холодній бітумній мастиці «Биски». Підставу попередньо ґрунтують мастикою з бітуму й бензину, змішаних у співвідношенні 1:(2-3).

  Continue reading »

  Tags: ,

 • Підлога Комментарии к записи Покриття з лінолеуму отключены

  Підлоги з лінолеуму на тихорєцькій підоснові й безосновні влаштовують у приміщеннях житлових і суспільних будівель, а з лінолеуму на теплозвукоизолирующей підоснові — у приміщеннях цивільних будівель.

  Такі покриття довговічні, еластичні, зносостійкі й гігієнічні. Їх настилають після закінчення всіх опоряджувальних робіт у приміщенні по рівній, твердій і сухій підставі.

  Continue reading »

  Tags: ,

« Previous Entries   

Recent Comments

 • Достоинства: Цена, режим зачистк...
 • Татьяна Ивановна,спасибо Вам огр...
 • Представьте такую картину. Поссо...
 • Миллион человек умерло от гонкон...
 • Бесплатные объявления – это mirprod...