Рубрики

Январь 2010
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек   Фев »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 • Комунікації Комментарии к записи Лічильник і зчитувань із запобіжниками отключены

  Почнемо з лічильника електроенергії. Швидше за все, ви погано знайомі із цим пристроєм. Воно укріплено на щитку в коридорі або біля входу у квартиру. На щитку укріплені сам лічильник і запобіжники із плавкими вставками або автоматичні вимикачі. Лічильник — це прилад, що враховує кількість використаної вами електроенергії. Вона виміряється в кіловат-годинах. Один кіловат дорівнює 1000 ват. Показання лічильника залежить від кількості працюючих електроприладів, споживання ж кожним з них електрики по-різному. Витрата електрики вимірюють в амперах. Це кількість електрики, що проходить у секунду через поперечний переріз провідника. Тому що напруга (електричний тиск у ланцюзі) подається стандартно й у нас у країні дорівнює 220 вольтів, то кількість енергії в ланцюзі можна одержати, перемноживши ці величини. Майже на всіх приладах зазначена їхня потужність. Вона виміряється у ватах, а кіловат-година — ця та одиниця виміру, що вказується на лічильнику.

  Continue reading »

  Tags: , ,

 • Композиции из растений Комментарии к записи МИНИАТЮРИЗАЦИЯ РАСТЕНИЙ И ТЕХНИКА ПОДДЕРЖАНИЯ РАЗМЕРОВ отключены

  Сохранить размеры очень трудоемкий процесс, который производится на протяжении всей жизни бонсай, а иногда, например, с мальпигией багряной, осуществляется круглый год. С помощью данной техники ствол сохраняет свою форму, маленькие ветви становятся тоньше, образуя в конечном итоге изящный ажур тонких побегов, сокращается размер листьев – они становятся пропорциональнее по отношению ко всему миниатюрному дереву. Очень важно производить стрижку вовремя. Как только появляются ненужные почки, их следует сразу же выщипать или выломать. После того как на побегах образуется четыре или пять междоузлий, проводят обрезку и оставляют не более двух. Поэтому новые побеги вырастают более тонкими, с меньшими листьями. Стрижка должна производиться на протяжении всего сезона роста (шелковица, персик и слива – каждые две недели). Для зацветания новой ветки или побега следует подождать развития и созревания почек. После этого часть ветки над почкой, из которой желателен рост нового побега, отрезают.

  Continue reading »

  Tags: , , ,

 • Строение металлопластиковых окон Комментарии к записи Строение металлопластиковых окон отключены

  Прежде чем заказывать металлопластиковые окна, давайте рассмотрим, части из которых они состоят и какие функции выполняют. Металлопластиковые окна состоят из следующих основных частей: рамы, стеклопакета, створки, импоста, фурнитуры, штапиков, подоконника и откосов.
  Continue reading »

  Tags:

 • Комунікації Комментарии к записи Техніка безпеки при роботі з електроустаткуванням отключены

  Приступаючи до ремонту електроприладів і мережі, варто пам’ятати наступного правила техніки безпеки.

  Забороняється:

  красити й білити електропроводку;

  підвішувати які-небудь предмети;

  висмикувати штепсельну вилку з розетки за проведення;

  Continue reading »

  Tags:

 • Комунікації Комментарии к записи Електропостачання. Що така електрика отключены

  Електричний струм, як ми знаємо зі шкільного курсу фізики — це спрямований рух електронів усередині провідника. Електрони рухаються від негативного полюса до позитивного. Електрична енергія може робити роботу, і це її властивість дуже широко використається в нашому побуті. Насправді у квартири подається змінний струм, тобто електрони в провіднику міняють напрямок руху близько 60 разів у секунду, так що напрямок струму, що вказує на схемах, є умовним і відбиває положення джерела електроенергії. Для того, щоб електрика виконувала роботу, необхідно, щоб електроенергія циркулювала по замкнутому ланцюзі. Електропроводка в будинку являє собою один або кілька контурів джерело струму — розетка або вимикач — споживач — розетка — вихід. Споживачем може бути будь-який електроприлад. Джерело струму — вхід — розташований на электрощите, і приєднаний безпосередньо до лічильника електроенергії. Лічильник вимірює споживане електроприладами кількість електроенергії, за яке потрібно платити. Тут же розташований і вихід — провідник, по якому електроенергія після використання повертається в загальний ланцюг. У квартирах найчастіше використаються однофазне підключення, де електроенергія подається по одному проведенню — «фазі». Друге основне проведення, що відходить від лічильника — це «нуль», проведення в розімкнутому стані без напруги. По ньому електроенергія повертається після використання. Аналогічно влаштовані розетки для підключення електроприладів. Один отвір під напругою, а інше — нульове. Оскільки струм у квартири подається змінний, вилку можна вставляти в розетку будь-якою стороною, крім окремих випадків, які визначаються по пристрої вилки.

 • Композиции из растений Комментарии к записи ПОДРЕЗКА И СТРИЖКА отключены

  Самая интенсивная стрижка конечно первая, и делается она при посадке в контейнер, когда уже выбраны стиль и форма растения. Хотя существуют и другие ситуации, при которых необходима стрижка и обрезка, например для подчеркивания возраста растения или укорачивания слишком длинной ветки. Большинство цветущих растений можно обрезать после опадения цветков. Поэтому любителям цветущих растений этот период обрезки предпочтительнее, чем весенний. После нескольких таких сезонов можно подумать и об изменении формы растения. Continue reading »

  Tags: ,

 • Комунікації Комментарии к записи Газопостачання отключены

  На сьогоднішній день найдешевшим видом палива є газ. Газові варильні плити — один із самих звичних агрегатів у наших будинках. Для автономних опалювальних систем у будинках і котеджах всі частіше використається газове встаткування. Через дешевину цього палива деякі автолюбителі переводять на використання газу двигуни своїх автомобілів. У побуті найчастіше використається суміш пропану й бутану. Газ централізовано подається по трубопроводу або через газонаповнювальні установки, розраховані на один або кілька будинків. Використається газ і в балонах ємністю 5, 10, 25 і 50 літрів, які є заменной тарою й заповнюються на спеціальних установках, а потім доставляються споживачам.

  Continue reading »

  Tags: , , , , ,

 • Комунікації Комментарии к записи Монтаж фанкойлов отключены

  Фанкойл — це агрегат, установлюваний у приміщенні й що включає наступні агрегати: вентилятор, фільтр, пульт керування. Фанкойлы, як правило, установлюють групами, розподіляючи їх по поверхах або приміщенням. Завдання фахівця при настроюванні гідравлічної системи — забезпечити необхідний розподіл рідини по всім фанкойлам за допомогою спеціальних балансувальних клапанів. Мінімальний час, необхідне для установки кондиціонера — 4 години.

  Continue reading »

  Tags: , ,

 • Композиции из растений Комментарии к записи ПЕРЕСАДКА В КОНТЕЙНЕР отключены

  Контейнер нужно простерилизовать. Дренажное отверстие закрывают кусочками пористого пластика или обломками черепков. Далее в качестве дренажа и фильтра укладываем древесный мох, затем – плотные комья земли. После этого идет слой почвенной смеси, в соответствии с требованиями растения. Для посадки самого дерева нужно оставить ямку. Continue reading »

  Tags: , , , , ,

 • Комунікації Комментарии к записи Монтаж кондиціонерів сплит-систем отключены

  Сплит — значить «роздільний». Кондиціонер складається із двох частин, установлюваних іноді на пристойній відстані друг від друга. Одна частина з компресором закріплюється за межами приміщення. Там вона менше шумить і краще скидає тепло з кімнат на вулицю. Другий блок, внутрішній, проціджує повітря з кімнати через фільтри, прохолоджує або нагріває його.

  Continue reading »

  Tags:

« Previous Entries   

Recent Comments

 • Достоинства: Цена, режим зачистк...
 • Татьяна Ивановна,спасибо Вам огр...
 • Представьте такую картину. Поссо...
 • Миллион человек умерло от гонкон...
 • Бесплатные объявления – это mirprod...