Рубрики

Декабрь 2009
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя   Янв »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
 • При облицюванні поверхонь стін і перегородок широко застосовуються обшивальні аркуші й плити, одержувані на основі мінеральних в’язких речовин і полімерів.

  Гіпсові обшивальні аркуші – суха штукатурка – застосовуються для внутрішнього облицювання поверхонь у всіх приміщеннях, де вологість повітря в експлуатаційних умовах не перевищує 60 %.

  Continue reading »

  Tags: , , , , ,

 • Дуже важливо правильно зберігати лакофарбові матеріали. При тривалих перервах у роботі на фарбу, що перебуває в банку із широким горлом, накладають кружок із щільного паперу, що наглухо прилягає до стінок банки. На нього наливають тонкий шар оліфи. Банку добре закупорюють. Можна помістити в банку мішечок з полиэтилена й у нього налити фарбу, а мішечок щільно зав’язати, залишивши мінімально вільний простір над фарбою. Вільний кінець мішечка скручують джгутом і закріплюють гумкою. Банку, у яку поміщений мішечок з фарбою, щільно закривають. Ємність із рідкою емаллю щільно закривають кришкою, перевертають нагору дном і швидко ставлять у нормальне положення. емаль, Що Перебуває в банку, потрапивши на кришку, щільно загерметизирует неї. При тривалих перервах у роботі лакофарбові матеріали варто зберігати в холодному місці.

  Continue reading »

  Tags: ,

 • И цветоводы-любители, и профессионалы знают, какой вред могут нанести комнатным растениям насекомые-вредители, которые из-за благоприятного климата наших квартир могут распространяться с огромной скоростью. Чаще всего это случается в осенне-зимний период, и, конечно, страдают от них в первую очередь ослабленные растения.

  Чаще встречающиеся вредители – это паутинные клещики, тли, трипсы, белокрылки. Подразделяют их на две основные группы – «сосущие» и «грызущие». Заметить «сосущих» насекомых довольно трудно, так как они питаются за счет клеточного сока, не нарушая самой ткани растения. Поражение этого растения можно определить лишь тогда, когда насекомые успели размножиться и распространиться на других цветах. Признаки «грызущих» можно заметить практически сразу, так как питаются они самими листьями и цветами растений.

  Обычно вредители появляются в помещении из-за срезанных цветов, купленных новых растений. Continue reading »

  Tags: ,

 • При покупці лакофарбових матеріалів необхідно керуватися позначеннями на їхньому впакуванні. Позначення основних лакофарбових матеріалів складається з п’яти груп буквено-цифрових знаків для емалей, фарб, ґрунтовок, шпаклівок і чотирьох груп знаків для лаків.

  Continue reading »

  Tags: , , ,

 • Лаки на природних і штучних смолах являють собою розчини смол або полімерів у розчиннику. Деякі сорти лаків (поліефірні, эпоксидные, поліуретанові) сохнуть тільки в суміші з отвердителями. Інші лаки висихають у результаті випару розчинників. Нижче наведені деякі відомості про лаки, які потрібно знати для проведення ремонтних робіт у квартирі.

  Continue reading »

  Tags: , ,

 • Когда растение растет и развивается, почва, естественно, обедняется. Поэтому в этот период его следует подкармливать. Обычно это происходит с апреля до сентября, в остальное время можно ограничиться регулярным поливом. Если вы заметили, что у растений бледнеют и желтеют листья, прекращается рост – обратите внимание – им нужна подкормка. Continue reading »

  Tags: , , , , ,

 • Густотертые фарби являють собою пасти, що складаються із сухих пігментів і наповнювачів, замішаних на оліфі. Назва фарби одержують залежно від пігменту, що входить у їхній склад (білила цинкові, охра, мумія), або кольори, якщо фарба містить суміш пігментів (бежева, блакитна, коричнева). Перед уживанням густотертые фарби розводять натуральною або напівнатуральною оліфою.

  Continue reading »

  Tags: , , ,

 • Вода является тем основным фактором, который необходим для питания и существования всех растительных организмов. Земляная смесь должна быть постоянно умеренно влажной. Допускать резкие переходы от недостатка влаги к ее избытку не рекомендуется, особенно в период цветения. При испарении воды регулируется температура комнатных растений, что предохраняет их от перегрева. Растения способны получать воду как через корневую систему, так и через литься. Поэтому очень важно периодически их опрыскивать. Вечером – после полива, а ранним утром – до того, как солнечные лучи начнут обогревать квартиру.

  Continue reading »

  Tags: , , , ,

 • Маркування лакофарбових матеріалів уніфіковані.

  Спочатку ставляться дві букви, що позначають плівкоутворювальну основу.

  Приводимо основні скорочення, прийняті для позначення:

  ПЕКЛО Поліаміди

  АК Поліакрилати

  АС Сополимеры поліакрилу

  Continue reading »

 • Досить ефективний спосіб змінити вигляд квартири за короткий час і без зайвого сміття — це декоративні оздоблювальні панелі. Їх частіше називають стеновыми панелями, хоча вони відмінно годяться й для оформлення стелі. З’явилися вони на російському ринку приблизно вісім років тому. Тепер цим матеріалом щосили оформляють і офіси, і квартири.

  Continue reading »

  Tags: , , , , , , , , ,

« Previous Entries   

Recent Comments

 • "Учитесь, читайте, і чужому науча...
 • В данное нелёгкое время, когда зл...
 • Я целый рабочий день проживаю с о...
 • Один из самых выдающихся людей с...
 • Наши с мужем детишки с нетерпени...