Рубрики

Сентябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Авг    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
 • Лінкруст являє собою нанесену на паперову основу кольорову пластичну масу, отриману із синтетичних смол, рослинних масел, жирів або їхніх замінників. Він застосовується для склеювання стін, перегородок і убудованих меблів. Лицьова сторона аркуша може бути гладкої або з рельєфним малюнком. Випускають аркуші стеновой шириною 500, 600, 700 м.

  Continue reading »

  Tags: , ,

 • Декоративною плівкою, що самоклеїться, оклеивают стіни кухонь і прихожих.

  плівка, Що Самоклеїться, ПДСО являє собою поливинилхлоридную плівку із друкованим малюнком або із друкованим малюнком і тисненням. На її тильну сторону нанесений шар клеячи, що закритий захисною плівкою, що охороняє декоративне покриття від злипання при згортанні в рулон.  плівки, Що Самоклеяться, випускають у рулонах шириною 450-500 мм і довжиною 15 або 8 м. Перед облицюванням поверхня стін підготовляють так само, як при облицюванні плівкою на тихорєцькій підоснові.

  Continue reading »

  Tags:

 • Поливинилхлоридный плівковий декоративний матеріал «девилон» випускають різних квітів і малюнків у рулонах шириною 45, 60 або 90 див і довжиною 10 м.

  Плівкою «девилон» оклеивают рівні, чисті й сухі поверхні без жирових, іржавих плям, тріщин і інших дефектів. Для цього застосовують клей «Бустилат».

  Continue reading »

  Tags: ,

 • Технологія склеювання стін поливинилхлоридными плівками на тихорєцькій і паперовій підосновах і безосновними така. Плівку на тихорєцькій основі типу «павинол» випускають у рулонах довжиною 12 м, шириною 750–800 мм і товщиною 0,62 мм. Плівку на паперовій підоснові типу «изоплен» випускають одноколірної, багатобарвної із друкованим або тисненим малюнком у рулонах довжиною 10,5, 12, 18 і 25 м, шириною не менш 470 мм і товщиною 0,45 мм.

  Continue reading »

  Tags: , , , ,

 • До дефектів склеювання ставляться: відклеювання шпалер, їхні розриви, сморщивание й т.д.  Дефекти виникають внаслідок невиконання строгих вимог, що стосуються всіх етапів шпалерних робіт.

  Відклеювання шпалер може відбутися внаслідок:

  наклеювання шпалер на запилене, не заґрунтоване, на забруднене жиром підстава або на не вилучений шар старих шпалер;

  Continue reading »

  Tags: , , ,

 • Технологія обклеювання приблизно однакова для всіх видів шпалер. Якщо шпалери мають крайку, їх наклеюють внахлест, якщо немає — встык, тобто рівно одне полотнище до іншого.

  Технологія шпалерних робіт

  Перед обклеюванням стін позначають (відбивають) лінію верху шпалер, якщо вони наклеюються не до стелі. Для цього натягають шнур, натертий крейдою або синькою, відводять від стіни й різко відпускають. На стіні залишається слід, по якому й орієнтуються при наклейці смуг.

  Continue reading »

  Tags: , , , , ,

 • І все-таки самим популярним покриттям для стін продовжують залишатися шпалери.

  Потрібно відзначити, що застосування товстих щільних шпалер вимагає ідеально рівної поверхні, тому що при просочуванні такого матеріалу він мало деформується й не маскує нерівності стіни. Паперові, з вініловим покриттям або без, а ще переважніше — з тисненою й рельєфною поверхнею шпалери найкраще підійдуть вам, якщо немає можливості повністю вирівняти нерівності стіни або її рельєф занадто складний (багато ніш, виступів, різних арок).

  Continue reading »

  Tags:

 • Робота маховими кистями. Кисть опускають у фарбу тільки до підв’язки, а надлишки її віджимають об краї посуду. Під час роботи кисть необхідно періодично обертати в руках, щоб вона рівномірно спрацьовувалася з усіх боків і здобувала форму смолоскипа, а не лопати

  Continue reading »

  Tags: , , , , ,

 • Якість і термін служби пофарбованих поверхонь залежить від правильної попередньої їхньої підготовки, що полягає в прооліфленні, шпаклівці, зачищенні й просушуванні.

  Прооліфлення виконується по деревині, штукатурці й іншим матеріалам, поверхня яких повинна бути сухий і обов’язково очищеної від пилу, бітуму й інших забруднень. Оліфу застосовують підфарбованої сухим пігментом або густотертой фарбою будь-яких кольорів (але не більше 10 %) для того, щоб були видні всі пропущені місця. Щоб оліфа глибше проникала в товщу деревини або штукатурки, неї підігрівають до 50–80 °C. Олифят один-два разу. Другий раз — тільки по добре висохлому першому шарі.

  Continue reading »

  Tags:

 • Якщо стіни, покриті сухою штукатуркою, місцями продавилися, їх ремонтують у такий спосіб.

  Обрізають ушкоджене місце у вигляді прямокутника (квадрата, трикутника) і вирізують такої ж форми шматок – латку. Поверхню очищають від пилу, забруднень і змочують водою. Потім готовлять гипсоклеевую мастику (гіпсове тісто) і наносять її на поверхню вирізаної фігури так, щоб вона була на 10–15 мм вище існуючого облицювання. Латку прикладають і притискають її заподлицо зі старим облицюванням. Через 40–60 хв., як тільки схопиться мастика або розчин, шви замазують тією же мастикою або гіпсовим тестом і ретельно розрівнюють на одному рівні з облицюванням.

  Continue reading »

  Tags: ,

« Previous Entries   

Recent Comments

 • "Учитесь, читайте, і чужому науча...
 • В данное нелёгкое время, когда зл...
 • Я целый рабочий день проживаю с о...
 • Один из самых выдающихся людей с...
 • Наши с мужем детишки с нетерпени...