Рубрики

Август 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
 • Стены Комментарии к записи Технологія склеювання стін лінкрустом отключены

  Лінкруст являє собою нанесену на паперову основу кольорову пластичну масу, отриману із синтетичних смол, рослинних масел, жирів або їхніх замінників. Він застосовується для склеювання стін, перегородок і убудованих меблів. Лицьова сторона аркуша може бути гладкої або з рельєфним малюнком. Випускають аркуші стеновой шириною 500, 600, 700 м.

  Continue reading »

  Tags: , ,

 • Стены Комментарии к записи Технологія склеювання стін плівками, що самоклеяться отключены

  Декоративною плівкою, що самоклеїться, оклеивают стіни кухонь і прихожих.

  плівка, Що Самоклеїться, ПДСО являє собою поливинилхлоридную плівку із друкованим малюнком або із друкованим малюнком і тисненням. На її тильну сторону нанесений шар клеячи, що закритий захисною плівкою, що охороняє декоративне покриття від злипання при згортанні в рулон.  плівки, Що Самоклеяться, випускають у рулонах шириною 450-500 мм і довжиною 15 або 8 м. Перед облицюванням поверхня стін підготовляють так само, як при облицюванні плівкою на тихорєцькій підоснові.

  Continue reading »

  Tags:

 • Стены Комментарии к записи Технологія склеювання стін плівками «Девилон» на підоснові зі стеклохолста, паперу або спіненої підкладки отключены

  Поливинилхлоридный плівковий декоративний матеріал «девилон» випускають різних квітів і малюнків у рулонах шириною 45, 60 або 90 див і довжиною 10 м.

  Плівкою «девилон» оклеивают рівні, чисті й сухі поверхні без жирових, іржавих плям, тріщин і інших дефектів. Для цього застосовують клей «Бустилат».

  Continue reading »

  Tags: ,

 • Стены Комментарии к записи Інші види стеновых покриттів отключены

  Технологія склеювання стін поливинилхлоридными плівками на тихорєцькій і паперовій підосновах і безосновними така. Плівку на тихорєцькій основі типу «павинол» випускають у рулонах довжиною 12 м, шириною 750–800 мм і товщиною 0,62 мм. Плівку на паперовій підоснові типу «изоплен» випускають одноколірної, багатобарвної із друкованим або тисненим малюнком у рулонах довжиною 10,5, 12, 18 і 25 м, шириною не менш 470 мм і товщиною 0,45 мм.

  Continue reading »

  Tags: , , , ,

 • Стены Комментарии к записи Ремонт шпалер. Дефекти склеювання й способи їхнього усунення отключены

  До дефектів склеювання ставляться: відклеювання шпалер, їхні розриви, сморщивание й т.д.  Дефекти виникають внаслідок невиконання строгих вимог, що стосуються всіх етапів шпалерних робіт.

  Відклеювання шпалер може відбутися внаслідок:

  наклеювання шпалер на запилене, не заґрунтоване, на забруднене жиром підстава або на не вилучений шар старих шпалер;

  Continue reading »

  Tags: , , ,

 • Стены Комментарии к записи Технологія обклеювання отключены

  Технологія обклеювання приблизно однакова для всіх видів шпалер. Якщо шпалери мають крайку, їх наклеюють внахлест, якщо немає — встык, тобто рівно одне полотнище до іншого.

  Технологія шпалерних робіт

  Перед обклеюванням стін позначають (відбивають) лінію верху шпалер, якщо вони наклеюються не до стелі. Для цього натягають шнур, натертий крейдою або синькою, відводять від стіни й різко відпускають. На стіні залишається слід, по якому й орієнтуються при наклейці смуг.

  Continue reading »

  Tags: , , , , ,

 • Стены Комментарии к записи Шпалерні роботи отключены

  І все-таки самим популярним покриттям для стін продовжують залишатися шпалери.

  Потрібно відзначити, що застосування товстих щільних шпалер вимагає ідеально рівної поверхні, тому що при просочуванні такого матеріалу він мало деформується й не маскує нерівності стіни. Паперові, з вініловим покриттям або без, а ще переважніше — з тисненою й рельєфною поверхнею шпалери найкраще підійдуть вам, якщо немає можливості повністю вирівняти нерівності стіни або її рельєф занадто складний (багато ніш, виступів, різних арок).

  Continue reading »

  Tags:

 • Стены Комментарии к записи Техніка роботи кистями різних типів отключены

  Робота маховими кистями. Кисть опускають у фарбу тільки до підв’язки, а надлишки її віджимають об краї посуду. Під час роботи кисть необхідно періодично обертати в руках, щоб вона рівномірно спрацьовувалася з усіх боків і здобувала форму смолоскипа, а не лопати

  Continue reading »

  Tags: , , , , ,

 • Стены Комментарии к записи Фарбування. Підготовка поверхні отключены

  Якість і термін служби пофарбованих поверхонь залежить від правильної попередньої їхньої підготовки, що полягає в прооліфленні, шпаклівці, зачищенні й просушуванні.

  Прооліфлення виконується по деревині, штукатурці й іншим матеріалам, поверхня яких повинна бути сухий і обов’язково очищеної від пилу, бітуму й інших забруднень. Оліфу застосовують підфарбованої сухим пігментом або густотертой фарбою будь-яких кольорів (але не більше 10 %) для того, щоб були видні всі пропущені місця. Щоб оліфа глибше проникала в товщу деревини або штукатурки, неї підігрівають до 50–80 °C. Олифят один-два разу. Другий раз — тільки по добре висохлому першому шарі.

  Continue reading »

  Tags:

 • Стены Комментарии к записи Ремонт стін, облицьованих аркушами сухої штукатурки отключены

  Якщо стіни, покриті сухою штукатуркою, місцями продавилися, їх ремонтують у такий спосіб.

  Обрізають ушкоджене місце у вигляді прямокутника (квадрата, трикутника) і вирізують такої ж форми шматок – латку. Поверхню очищають від пилу, забруднень і змочують водою. Потім готовлять гипсоклеевую мастику (гіпсове тісто) і наносять її на поверхню вирізаної фігури так, щоб вона була на 10–15 мм вище існуючого облицювання. Латку прикладають і притискають її заподлицо зі старим облицюванням. Через 40–60 хв., як тільки схопиться мастика або розчин, шви замазують тією же мастикою або гіпсовим тестом і ретельно розрівнюють на одному рівні з облицюванням.

  Continue reading »

  Tags: ,

« Previous Entries   

Recent Comments

 • Достоинства: Цена, режим зачистк...
 • Татьяна Ивановна,спасибо Вам огр...
 • Представьте такую картину. Поссо...
 • Миллион человек умерло от гонкон...
 • Бесплатные объявления – это mirprod...