Рубрики

Август 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
 • Потовк Комментарии к записи Стельові панелі отключены

  У тому випадку, якщо ви вирішили покрити стелю дерев’яними або поліхлорвініловими панелями, вам належить урахувати, що висота стель після їхньої установки зменшиться на 5 — 10 див. Переконаєтеся в тім, що після покриття панелями стелі не стануть занадто низькими. Для покриття стелі панелями необхідно встановити профіль решетування.

  Continue reading »

  Tags: ,

 • Потовк Комментарии к записи Фарбування отключены

  Красити стеля можна, якщо попередні шари фарби змита й сама стеля відреставрована, немає тріщин, плям і дефектів штукатурки. Це роблять валиком, кистю або за допомогою компресора або пилососа. Фарбу найкраще застосовувати акрилов або масляну, можна застосовувати емаль, у цьому випадку старе покриття повинне бути повністю вилучено. Наступного разу, коли прийде красити стеля, вам уже не прийде не зіскрібати побілку, не ґрунтувати поверхня. Акрилові фарби ставляться до водно-дисперсійного. У рідкому стані вони розводяться водою, а після висихання утворять досить щільну плівку, яку можна при відомій обережності піддавати вологому збиранню з використанням мийних засобів.

  Continue reading »

  Tags: , , , ,

 • Потовк Комментарии к записи Фарбування пульверизатором пилососа отключены

  Пульверизатором пилососа можна офарблювати різні поверхні клейовими й вапняними складами. Склади повинні бути процежены через часте сито або двошарову марлю. Ніж тонше фарбувальний склад, чим краще обрана довжина струменя й швидкість руху пульверизатора, тим чистіше фарбування Варто пам’ятати, що в пилососів швидкість розпилення дуже більша й тому рухи повинні бути швидкими.

  Continue reading »

  Tags: , ,

 • Потовк Комментарии к записи Фарбування фарбопультами отключены

  Фарбувальні склади для фарбопульта необхідно проціджувати через часте сито або подвійний шар марлі. Ніж тонше фарбувальний склад, тим він краще розпорошується й менше засмічується форсунка Отвір у форсунці повинне бути мінімальним. При такому отворі фарбувальний склад розпорошується дуже тонко, залишаючи на поверхні чистий, рівний шар. При великому отворі фарбувальний склад лягає товстим шаром і його витратою збільшується. Толсті шари фарби швидко тріскаються й обсипають. При повторному фарбуванні їх доводиться повністю видаляти. У домашніх умовах частіше застосовують ручні фарбопульти.

  Continue reading »

  Tags: , ,

 • Потовк Комментарии к записи Підготовка поверхні під фарбування клейовими складами отключены

  До початку фарбування поверхні ґрунтують. Для цього найкраще взяти купоросну ґрунтовку або ґрунтовку з алюмінієвих квасцов, склад і спосіб готування яких наведений вище.

  Для готування ґрунтовки використають дерев’яний, емальований, керамічний або алюмінієвий посуд, тому що купорос, що входить у ґрунтовку, руйнує залізо. Цебро із заліза, якщо ви все-таки будете його використати, необхідно попередньо пофарбувати олійною фарбою два-три разу з усіх боків.

  Continue reading »

 • Потовк Комментарии к записи Як позбутися від цвілі й грибка отключены

  Цвіль, грибкові фарбування й чорні плями найчастіше з’являються в приміщеннях, де порушені температурно-влажностный режим і відсутня належна вентиляція. Причиною може бути й недостатнє утеплення підлог, промерзання стін і конструкцій, що обгороджують, погана гідроізоляція. Тому, перш ніж почати усувати дефекти стін, необхідно перевірити роботу вентиляційних каналів, справність водопровідної системи й каналізації.

  Continue reading »

  Tags: , ,

 • Потовк Комментарии к записи Ремонт стель зі збірних залізобетонних плит отключены

  Ремонт стель полягає у виправленні штукатурки між плитами (у швах).

  Із цією метою виготовляють правило по довжині кімнати (можна зробити його складовим із двох або більше шматків) і так називану рустовку-полутерок. Її роблять невеликих розмірів з вирізом паза на полотні й прибитої до нього ріжучою частиною – залозкою, заточеної з однієї сторони й вийнятої за формою русту, звичайно у вигляді півкола діаметром від 5 до 10 мм.

  Continue reading »

  Tags: ,

 • Потовк Комментарии к записи Ремонт щілин і нерівностей отключены

  Буває й так, що зі стелі обвалюються шматки штукатурки. Порадійте, що вони не впали вам на голову раніше. Такі місця потрібно очистити до краю, де штукатурка тримається міцно. Оглянете діру, чи не вийшла вона через протікання труби. Може бути, це атмосферна вода з вулиці попадає в щілину бракованої плити перекриття? Тоді звернетеся в комунальні служби з вимогою законсервувати щілина зовні будівлі. Зсередини діру варто лагодити так: відбити контур дефекту до міцного шару, розвести відповідно до інструкції готовий сухий штукатурний розчин (виберіть у магазині кожної для внутрішніх або зовнішніх робіт, головне, щоб він був білим), змочите водою краю діри й нанесіть латку. Якщо шар потрібно нанести товстий, краще зробіть їх трохи. Дайте розчину небагато підсохнути й вирівняйте краю. Майже висохлу латку відшліфуйте таким чином, щоб поверхня зливалася з іншою стелею. Так само надійдете з більше дрібними тріщинами й дефектами. Дочекайтеся повного висихання й оціните результат.

  Tags:

 • Потовк Комментарии к записи Очищення отключены

  Перед початком роботи варто зняти освітлювальні прилади. Для цього відключите електрику, дістаньте й отсоедините проведення й заізолюйте їхні кінці. Зніміть люстру зі стельового гачка.

  Що б ви не вирішили робити зі своїми стелями, спочатку прийде очистити їх від старого покриття й відремонтувати дефекти. Очищати стелі від старих шарів побілки — це вкрай неприємна робота. Буває, що на нас звисають лахміттям кілька шарів попередніх покриттів, причому вони можуть бути різними. Можуть виявитися залишки й олійна фарба, і мела, і перевелися — і все це в одному місці. Як би там не було, шари ці потрібно забрати до покриття, що намертво тримається й не піддається видаленню. Але й роботу можна зробити небагато менш брудної й трудомісткої. Візьміть гарячий клейстер або підігрітий розчин шпалерного клею й широкою кистю або валиком нанесіть на стелю. Коли субстанція просочить шар побілки й висохне, ви побачите звисаючі лахміття просоченої побілки. Зняти її можна за допомогою пилососа (скористайтеся насадкою у вигляді тонкої щілини без щітки). Якщо під відсталим шаром побілка продовжує бруднити руки й сипатися, продовжуйте процедуру доти, поки не доберетеся до поверхні, що не обсипає.

  Tags: ,

 • Потовк Комментарии к записи Обклеювання стель отключены

  Оклеивать стелі шпалерами доцільно тільки d будинках з междуэтажными панелями перекриттів розміром на кімнату. При підготовці стельової панелі до склеювання шпалерами частково підмазують нерівності на ній і виправляють місця примикань стелі до стін.

  Continue reading »

  Tags: , ,

« Previous Entries   

Recent Comments

 • Достоинства: Цена, режим зачистк...
 • Татьяна Ивановна,спасибо Вам огр...
 • Представьте такую картину. Поссо...
 • Миллион человек умерло от гонкон...
 • Бесплатные объявления – это mirprod...