Рубрики

Сентябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Авг    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
 • Ремонт кафе под ключ

  Continue reading »

  Tags:

 • Гармония и уют вашей любимой квартиры напрямую зависят от работы туалета. Отсутствие возможности посетить эту комнату, естественно напрягает членов семьи и портит всем настроение. Случается засор в туалете не только в старых домах, но и современные квартиры не застрахованы от засора унитаза. Все отлично знают, что можно и что нельзя бросать в унитаз, но случайно или в результате детских шалостей унитаз все таки засоряется:

  Continue reading »
 • Якщо плитка відстала від підстави, неї приклеюють, якщо розкололася — заміняють нової. Для цього із плиток і підстави забирають сирий розчин, намазують підставу або зворотну сторону плитки одним з вищевказаних складів і приклеюють. Покладена плитка повинна лежати строго в одній площині зі старими.

  Continue reading »

  Tags: ,

 • Для прискорення твердіння прошарку між плитками й облицьованою поверхнею шви в процесі облицювання найчастіше залишають незаполенными. Тому операцію по обробці готової поверхні облицювання виконують шляхом закладення швів, видалення слідів розчину, мастики й інших забруднень.

  Continue reading »

  Tags:

 • При висоті стіни не більше 10 м горизонтальні шви заповнюються розчином у процесі облицювання й кладки. У випадку збільшення висоти понад 10 м у нижній частині стіни шви залишаються незаповненими до того моменту, коли навантаження на стіну досягнуть не менш 85 % проектних.

  Continue reading »

 • Не завжди на облицьовує поверхности, що, укладається ціле число плиток, тому їх доводиться різати.

  Робиться це так. Олівцем намічають лінію надрізу (ризику), приклавши по ній лінійку, потім склорізом або різцем наколюють глазур. Надрізану плитку беруть двома руками за край і вдаряють нижньою стороною об ребро дошки так, щоб лінія надрізу потрапила на ребро. Плитка розколюється точно по наколу. Якщо потрібно відрізати смужку шириною 20-30 мм, на плитці також роблять надріз і відламують смужку кліщами.

  Continue reading »

  Tags: , ,

 • Стіни облицьовують після настилу плитки на підлогу. У цьому випадку плитки першого ряду будуть опиратися об плитки підлоги. Якщо раніше необхідно облицювати стіни, то насамперед визначають рівень чистої підлоги, на якому по периметрі стін укладають рейки, на них будуть опиратися плитки нижнього ряду. Установлюють рейки за рівнем. Плінтусний ряд виконують із плиток для стін або для підлоги або зі спеціальних плінтусних плиток.

  Continue reading »

  Tags: , , , ,

 • Підготовка поверхні

  Облицьовува бетонні й цегельні поверхні очищають від пилу й жирових плям, а потім добре воложать. Відхилення поверхні від вертикалі, вибою глибиною більше 15 мм попередньо вирівнюють цементним розчином, а потім перевіряють схилом і правилом. На бетонних поверхнях, крім того, роблять насічки, розташовуючи окремі борозенк не рідше чим через 5 див одну від іншої.

  Continue reading »

  Tags: ,

 • Плитки істотно розрізняються по рівності поверхні, твердості, розміру і якості малюнка. Абсолютно рівної плитки просто не буває. Для того щоб побачити ступінь рівності, досить прикласти дві плитки друг до друга зворотними сторонами й оцінити, наскільки щільно прилягають їхньої поверхні. Найбільш рівні з доступних плиток — іспанські. Непряма якість плитки визначається по якості зворотної сторони. Якщо на звороті малюнок профілю нечіткий, назва й марка виготовлювача змазані або відсутні — таку плитку брати не коштує. На звороті обов’язково повинні бути виконані скоси по сторонах і кутам для надлишку клейової маси.

  Continue reading »

  Tags:

 • Вибір характеру облицювання залежить від призначення приміщення. Наприклад, у санітарно-технічних вузлах квартир підлоги й стіни, піддані зволоженню, виконують із керамічної плитки. Внутрішнє облицювання виконують із керамічних, скляних, бетонно-мозаїчних, поливинилхлоридных і інших плиток, використають також азбестоцементні аркуші, тверді й надтверді древесноволокнистые плити з лакофарбовим або іншим покриттям, інші крупноразмерные виробу.

  Continue reading »

  Tags: ,

   

Recent Comments

 • "Учитесь, читайте, і чужому науча...
 • В данное нелёгкое время, когда зл...
 • Я целый рабочий день проживаю с о...
 • Один из самых выдающихся людей с...
 • Наши с мужем детишки с нетерпени...