Рубрики

Август 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
 • источник статьи тут — http://otido.org.ua/?p=68207

  За что нужно платить дизайнеру?

  Приступая к ремонту квартиры или дома, конечно же хочется, чтобы результат радовал Вас еще долгое время, а деньги были потрачены с умом. В Вашем доме должно быть красиво, уютно и комфортно. Мебель, техника и оборудование должны располагаться на своих местах и обладать не только функциональностью, но и сочетаться с отделочными материалами, текстилем и декором по стилю, цветовой гамме, фактуре.

  Continue reading »
 • Бизнес,деловые предложения, Перепланировка, Полезное, Строительство Комментарии к записи Выбираем ламинат!!! отключены

  Ламинат напоминает отполированную доску, которая используется для покрытия полов. Он состоит на 80 процентов из дерева: целлюлоза, древесная стружка, древесные волокна. Покрытие состоит из следующих слоев:— Верхний или защитный слой. Изготавливается из меламиновых смол с частицами корунда. Смолу наносят на верхний слой ламината и дают затвердеть. После этого, получается высокопрочное покрытие, который защищает декоративную бумагу, от растирания. Чем толще защитный слой, тем дольше будет служить ламинат.

  Continue reading »
 • Шкафы и

  Шкафы-купе

  Просторный и современный шкаф от известного производителя белорусской мебели, фабрики «Пинскдрев» станет украшением любой комнаты и удивит членов семьи своей функциональностью и надежностью. Такая мебель будет уместна не только в городской квартире, но и на даче, в частном доме, офисе, приемной или кабинете руководителя. Без шкафа сложно представить себе интерьер спальни, прихожей, детской комнаты или кухни. В ассортименте белорусского производителя присутствуют как элитные модели в стиле традиционной классики, так и бюджетные варианты, которые обладают приемлемым сочетанием стоимости, качества и прочности механизмов. Даже если у вас есть необычная мечта или сложный дизайнерский проект, с мебелью от «Пинскдрев» невозможное становится возможным. Достаточно лишь проанализировать ассортимент на официальном сайте мебельной фабрики, чтобы понять: здесь сохранили многолетние традиции производства и грамотно дополнили их современными технологиями и материалами.

  Continue reading »

  Tags: , , , , , , , , , , , , , , ,

 • Перепланировка Комментарии к записи Балкон, обгороджений законом отключены

  Фахівці затверджують, що в 95 відсотках квартир, що здобувають, власники прагнуть поліпшити умови для проживання. І як би архітектори не пристосовували житло до потреб людини, явище це не зживає — ні в старих «типовушках», ні в упоряджених сучасних квартирах. Чи не сама гостра боротьба мешканців з державою йде звичайно за балкон (лоджію). Жителі Росії вже багато десятків років відстоюють своє право за допомогою остекления й інших нехитрих прийомів перетворювати територію балкона в додаткову «корисну площу». Особливо актуальний це питання для малогабаритних квартир.

  Continue reading »

  Tags: , , , ,

 • Перепланировка Комментарии к записи Узгодження перепланування самотужки отключены

  Можливий інший варіант – ви міняєте планування, знаходите обґрунтування (аварійний стан стіни, балкона, і т.д.) і йдете по ті ж шляхи, як із проектом, але починаєте із запрошення комісії. У тому випадку, якщо комісія погодиться, що перепланування було зроблено по необхідності й не є небезпечною для конструкції будівлі, а також не заважає нікому із сусідів, ви зможете заплатити штраф і внести зміни в план квартири.

  Continue reading »

  Tags: ,

 • Перепланировка Комментарии к записи Перепланування без узгодження отключены

  Дуже недальновидний варіант. Звичайно, можна понадіятися на те, що ніхто й ніколи не довідається про ваше перепланування, і в такий спосіб заощадити на реєстрації. Але вам, як не фахівцям буде важко не допустити порушень будівельних норм і правил, вимог протипожежної безпеки й санітарії, що може привести до збоїв у роботі окремих систем і конструкцій, а в цілому вплине на технічний стан житлового будинку. Як підсумок — різні штрафні санкції, аж до опечатування квартири.

  Continue reading »

  Tags:

 • Перепланировка Комментарии к записи Допустимо, ви зупинилися на стилі класицизму отключены

  Можна обробити стіни ліпниною. Робота трудомістка, але гра коштує свіч. Усередині рамок з гіпсу, безпосередньо прикріплених до стіни, добре будуть смотреться картини в різьблених багетах.

  Кухня залишилася на колишнім місці й зберегла колишні габарити. Уздовж стін стануть у ряд шафи, холодильник, мийка, плита. Оскільки площі стін невеликі, ліпнина на кухні не підійде. Краще буде обкласти стіни керамічною плиткою й оклеить шпалерами.

  Continue reading »

  Tags: , ,

 • Перепланировка Комментарии к записи «Хрущевка» з переплануванням отключены

  Серійному проекту складно повністю відповідати духу мешканців, їхнім потребам і роду занять. Сполучати в собі комфорт і зручність легше індивідуальному житлу, спроектованому під конкретну людину. Але купити елітну квартиру по кишені далеко не кожному. Переважна більшість громадян Росії, як свідчить статистика, поки ще проживає в серійних будинках з типовими проектами квартир. А сама типова з типових — це «хрущевка». Малюсінька кухня, кімнати-клітки, низькі стелі. Але, як переконують нас професійні архітектори й дизайнери, навіть це, здавалося б, саме безперспективне для новацій і перепланувань житло, можна вдосконалити, зробити більше сучасним і зручним. Більше того, навіть і отут підходи можуть бути найрізноманітнішими.

  Continue reading »

  Tags: , , , ,

 • Перепланировка Комментарии к записи Пробиваючи стіни отключены

  Кожна людина — творець. У ньому завжди живе потреба до змін у своєму житті, у своєму житлі. Буває, що стає незручним замкнутий простір кімнат, хочеться розширити його, зробити нові входи й виходи, освіжити й обновити атмосферу. Найперший крок — це реальна оцінка ваших бажань і можливості їхнього втілення в життя. Тобто варто чітко визначити: що можна торкати, пробивати й видаляти, а що в жодному разі не можна.

  Continue reading »

  Tags: , , , , , ,

 • Перепланировка Комментарии к записи Перепланування: можна все, що не заборонено отключены

  Поки людина жива, він облаштовується — у міру своїх фінансових, фізичних і житлових можливостей. Тяга до комфорту невигубна, а віяння ринку останнього років її підсилили, розвили й надали мешканцеві нові можливості й перспективи. Сьогодні рідка квартира уникла перепланування або хоча б часткової перебудови. Євроремонт, сауни, поява в стандартних многоэтажках дворівневих квартир — ці явища давно вже стали повсюдними. Як прекрасно виглядає сучасна, добре обладнана квартира, один тільки вид якої здатний занурити нас у неповторну атмосферу домашнього комфорту, спокою, сімейного щастя! Однак, затіваючи подібні перетворення, мало хто думає про такі речі, як порушення теплопостачання або ослаблення несучих конструкцій будівлі. Ті, хто розуміє всю серйозність такого кроку, звертаються до фахівців, інші ж діють за принципом «сам собі архітектор». Не представляючи при цьому, які часом катастрофічні наслідки можуть викликати доморослі «архітектурні ідеї».

  Continue reading »

  Tags: , , , ,

« Previous Entries   

Recent Comments

 • Достоинства: Цена, режим зачистк...
 • Татьяна Ивановна,спасибо Вам огр...
 • Представьте такую картину. Поссо...
 • Миллион человек умерло от гонкон...
 • Бесплатные объявления – это mirprod...