Рубрики

Август 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
 • СЕПТИКИ

  Continue reading »

  Tags:

 • Підлога Комментарии к записи Лакове покриття отключены

  Пристрій підлог, які передбачається покривати лаком, відрізняється звичайних.

  Під лакування настилають сухі дошки (їхня вологість не повинна перевищувати 10 %). Лаги укладають на відстані 70 див друг від друга при більше товстих дошках і 55 див при більше тонких. Дошки прибивають до лагів навскіс під кутом 50°. Цвяхи повинні бути довжиною 70-80 мм, товщиною 2,5-3,0 мм. Кожна дошка прибивається до кожної лагу.

  Continue reading »

  Tags:

 • Підлога Комментарии к записи Тканина отключены

  Підлога, покрита тканиною, за винятком суцільного шпатлювання, готовлять так само, як і для обробки, олійними фарбами.

  Після заповнення й шпаклівки щілин знімають плінтуси. Рідку бавовняну тканину або мішковину розріжуть на шматки необхідної довжини. Підлогу й тильну сторону тканини покривають тонким шаром казеїнового клею або борошняного клейстеру. Кінці тканини, які потраплять під плінтуси, спочатку прибивають толевими цвяхами, потім їх туго натягають і щільно пригладжують до підлоги за допомогою шпателя. зайвий клей, Що Проникнув крізь тканину (клейстер) видаляють.

  Continue reading »

  Tags:

 • Підлога Комментарии к записи Картон отключены

  Картоном можна покривати як нові, так і старі дощаті підлоги. На зовсім рівний, сухого й чистий від пилу піл наклеюють один або два шари міцного еластичного картону, що просочують оліфою. Затверділий картон красять.

  Правильно покритий картоном піл так само міцний, як і дощатий. У кухні й прихожей картон стелити не рекомендується, тому що під впливом вогкості фарба може швидко зноситися.

  Continue reading »

  Tags: , ,

 • Підлога Комментарии к записи Поливинилхлоридная плитка отключены

  Поливинилхлоридные плитки випускають розмірами 250Х250, 300Х300, 500Х500 і 650Х650 мм і 150ХЗОО, 300Х500 мм і ін. У порівнянні з листовими й рулонними матеріалами вони більш просто й надійно кріпляться до підстави

  Перед укладанням плиток підстава підлоги ретельно очищають і ґрунтують. Через 2–3 ч послу ґрунтовки плитки приклеюють по малюнку. Варіанти укладання кольорових плиток показані на мал. 38. Плитки можна укладати замість темних квадратиків (на малюнку — коричневого, темно-синього, темно-зеленого й іншого темного відтінків), замість заштрихованих (червоного, жовтого, лілового, ясно-зеленого, блакитного й іншого світлого тонів), замість незаштрихованих (білого, ясно-сірого, світло-блакитного й іншого відтінків).

  Continue reading »

  Tags:

 • Підлога Комментарии к записи Підлоги з керамічної плитки отключены

  Підлоги з керамічної плитки влаштовують у ванних кімнатах і санвузлах у такий спосіб. Цементно-піщаний розчин наносять на підставу й розрівнюють його на ширину не більше 5 рядів (50 або 75 див). Вирівняну поверхню розчину посипають цементом (0,5 кг на 1 м). Плитку укладають на розчин і притискають, постукуючи молотком, до підстави. Через 1-2 дні шви зашпаровують цементним розчином.

  Continue reading »

  Tags:

 • Підлога Комментарии к записи Підлоги із древесноволокнистых плит отключены

  У житлових будівлях улаштовують підлоги із древесноволокнистых надтвердих плит марки СТ-500. Таке покриття безшумно при ходьбі, легко миється, стійко на стирання, не порошиться, має гарний зовнішній вигляд. Схема підлог з надтвердих древесноволокнистых плит показана на мал. 37.

  Continue reading »

  Tags: ,

 • Підлога Комментарии к записи Інші види покриттів. Підлоги із древесностружечных плит отключены

  Підлога із древесностружечных плит настилають звичайно в сухих приміщеннях по дерев’яним антисептированным лагах, які укладають із кроком 400 мм.

  До початку робіт залежно від розмірів приміщення визначають довжину й ширину. Ширина плит повинна бути кратній величині кроку лаг, тобто  400, з необхідним припуском на вирівнювання крайок. Тому що крайки плит менш водостійкі, чим сама плита, їх варто обпилювати по ширині на 100-150 мм.

  Continue reading »

  Tags: ,

 • Підлога Комментарии к записи Ворсолин отключены

  Ворсолин БП (беспетлевой) являє собою покриття на основі синтетичного волокна. Випускається в рулонах довжиною не менш 12 м, шириною 1,5 м. Зберігають рулони у вертикальному положенні в один ряд по висоті. Температура повітря при розпакуванні повинна бути не нижче 15 °C (не раніше чим через 12 ч послу переносу в тепле приміщення).

  Continue reading »

  Tags: ,

 • Підлога Комментарии к записи М’які покриття для підлоги. Синтетичні килими отключены

  Килими являють собою ворсовий матеріал із синтетичних волокон з тихорєцькою або губчатою підосновою, що володіє низьким коефіцієнтом теплоусвояемости. Килими м’які, безшумні при ходьбі по них, не утворять пилу, стійки до стирання.

  У килимів з тихорєцькою підосновою висота ворсу 4-10 мм, з губчатої – 1–4 мм. Килими випускаються вітчизняною промисловістю у вигляді рулонного матеріалу шириною 0,9–1,1 і 2,7–3 м, довжиною 50 м. До настилання килимів у приміщеннях повинні бути повністю закінчені всі опоряджувальні роботи.

  Continue reading »

  Tags:

« Previous Entries   

Recent Comments

 • Достоинства: Цена, режим зачистк...
 • Татьяна Ивановна,спасибо Вам огр...
 • Представьте такую картину. Поссо...
 • Миллион человек умерло от гонкон...
 • Бесплатные объявления – это mirprod...