Рубрики

Январь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
 • Із цегельних і бетонних поверхонь нерівності розчину й бруд счищают сталевим шкребком, опуклості й бугри сколюють скарпелем і молотком, поверхні гіпсобетонних перегородок вирівнюють цикль.

  Глибокі западини на поверхні підстави зашпаровують цементним розчином за допомогою кельми, дрібні нерівності вирівнюють полимерцементным складом шпателем. Насічку на поверхні бетону виконують бучардой або молотком. Не затверділі поверхні цементних стяжок обробляють царапкой.

  Continue reading »

  Tags: , , ,

 • Для роботи вам знадобляться хрестовини (товщиною в 1,5; 2; 2,5; 3; 4; 5; 6; 8 мм), ємність для розведення розчину, що клеїть, метр, гумова кельня, мотузка, рівень, механічна циркулярна пилка або роликовий склоріз і среднезернистый наждаковий, корундовий або інший брусок для приточування керамічних плиток.

  Continue reading »

  Tags:

 • Суха щетина кистей досить тверда й залишає на поверхні грубі смуги, що знижують якість фарбування. Тому нові кисті перед використанням опускають у воду на 1–1,5 ч, де щетина розм'якшується й набухає, що перешкоджає її випаданню під час роботи. Безпосередньо перед фарбуванням змочені кисті варто добре просушити. Щоб кисть при фарбуванні не залишала смуг, перед початком роботи її треба «випробувати» на грубій штукатурці, бетоні або цеглі, змочивши попередньо у воді або фарбі. Вирівнювати кисть шляхом випалювання не рекомендується, тому що при цьому може згоріти найцінніша частина щетини.

  Continue reading »

  Tags: , , ,

 • Ключі трубн важільні й розсувні є основним інструментом для зборки різьбових трубопроводів.

  Ключі трубні важільні складаються з нерухомого важеля, з'єднаного з рухливим важелем обоймою. Вони випускаються п'яти розмірів: для труб діаметром 15-25, 15-38, 15-50, 20-75 і 20-100 мм.

  Continue reading »

  Tags: , , ,

 • Тепер дістанемо із шаф наявний у будинку інструмент і все, що залишилося від минулих ремонтів, переїздів, минулих хазяїв. Усього цього цілком може вистачити для відкриття невеликої майстерні.

  Ваше завдання полягає в тім, щоб систематизувати всі ці скарби й знайти для них підходяще місце (наприклад, звільнивши дві-три полки в коморі). Інструмент не слід ховати занадто далеко. Він може терміново знадобитися, і в цьому випадку ви не зможете знайти те, що вам потрібно в далекому й темному куті антресолей. Крім того, інструмент повинен бути в робочому стані. Для початку візьміть кілька залізних банок з-під кава й розсортуйте дрібні деталі по наступному принципі: в одну банку покладемо цвяхи, в іншу - шурупи, у третю - болти, у четверту - усякі шайби, колечка, пружинки, у п'яту - все те, призначення чого так і не вдалося встановити.

  Continue reading »

  Tags: ,